Hakkımızda

2022'den bu yana, yazılım, tasarım, yönetim ve satış alanlarında uzman genç ve dinamik bir kadroyuz. Biz, dijital pazarlama alanındaki yenilikleri sadece takip etmekle kalmayıp, aynı zamanda bu yenilikleri önceden hazırlayarak sizlere sunuyoruz.

  • Deneyim ve Gelişim Yolculuğu
    Dijital pazarlama konusundaki bilgilerimizi her gün güncelleyerek, mobil projeleri tasarlayıp uygulayarak ve sonuçları titizlikle ölçerek gelişmeye devam ediyoruz. Bu, sadece işimiz değil, aynı zamanda tutkumuzdur.
  • E-Dönüşümde
    Sadece kişisel ve kurumsal müşterilerle sınırlı kalmıyoruz. Her işletmenin yeniliklere güvenilir ve kaliteli bir şekilde erişmesini sağlamak için buradayız. E-dönüşümün gücüyle, iş dünyasının her seviyesindeki tüm müşterilerimize yardımcı oluyoruz.
  • Gizlilik ve Güvenlik İlkelerimiz
    Kişisel verilerin işlenmesi ve aktarımı süreçlerinde, Kişisel Verilerin Korunumu Kanunu (KVKK) kapsamında ve hukuka uygun bir şekilde çalışıyor, verileri güvende tutmak için gereken tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz. Müşterilerimize güvenli bir hizmet sunma taahhüdümüzün bir parçasıdır.
Vizyonumuz

Yenilikçi, dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyetine önem veren yazılım ve e-dönüşüm alanında önce İzmir'in, ardından Türkiye'nin lider ve saygın bir firması olmak, müşterilerimizin kurumsal büyümesine ve sürdürülebilirliğine katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı hizmet sunmak. Teknoloji alanındaki gelişmelere ayak uydurarak, her gün daha fazla insanın hayatını kolaylaştırmak ve yaşam standartlarını yükseltmek. Sektörde öncü, müşteri odaklı, kaliteli hizmet sunan bir firma olmak.

Değerlerimiz

Çalışanlarımızın gelişimine önem veriyoruz. İnsan odaklılık, güncellik, kalite, güven, sorumluluk, mükemmellik ve tutku, işimizin temel değerleridir.

Bizimle Çalışın

CRONOC YAZILIM olarak, sizin için benzersiz ve profesyonel projeler üretmek, sonuçları analiz etmek ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde hizmet etmek için buradayız. Sizin başarınız, bizim başarımızdır. Bizimle çalıştığınızda, bir iş ortağı olarak sizi anlarız ve geleceğin projelerini başarıya taşımak için yanınızda oluruz.

1500

Mutlu Müşteriler Müşterilerimizin memnuniyeti için çabalıyoruz.

85

ProjelerProjeleri başarıyla hayata geçiriyoruz.

18

Deneyim Yılı Teknoloji deneyimimizle yanınızdayız

İletişim

Cronoc Yazılım

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz Cronoc Yazılım olarak çalışma saatlerimiz Hafta İçi : 09:00 / 18:30 arasında bizlere ulaşabilirsiniz.

Manavkuyu Mahallesi 275/8 Sokak Hacı Gülen Apt.
No:7 Daire: 21 Bayraklı İzmir


Gönderiliyor...
Mesajınız Bize Ulaştı En Kısa Sürede Size Ulaşacaz