Cronoc Yazılım olarak Mizyon & Vizyonumuz

CRONOC YAZILIM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak

VİZYON

Yenilikçi, dürüst, güvenilir, memnuniyete önem veren yazılım ve e dönüşüm alanında mutlu ettiği müşterilerle önce İzmir’in daha sonrada Türkiye’nin yenilikçi, mükemmelliği arayan, saygın ve lider bir firma olmak, müşterilerimizin kurumsal gelişimi ve sürdürebilirliğinin sağlanmasında tercih edilen bir şirket olarak değer yaratmak. Rekabetçi ve sürdürülebilir bir pazarda müşteri odaklı bir şirket olarak; e-Dönüşümü insan hayatına entegre edip, iş yükünden ve maliyetlerden arındırarak insan hayatını kolaylaştırmak. Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği bir firma olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak.

MİSYON

Doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun , çözüm odaklı hizmet vermek, Teknoloji alanındaki gelişmelerle sürekli yenilenerek, her gün daha çok insanın hayatına dokunmak ve yaşam standartlarını maksimuma taşıyarak, değerlerini yükseltmek. Global düzeyde hizmet veren rakipleri ile eşdeğer çözümler üreterek rekabette öne çıkmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için kaliteli hizmet sunmak, her zaman en iyiyi hedefleyerek sektöründe öncü olmak

DEĞERLERİMİZ

Çalışanlarımız; Gelişimin önemli bir faaliyeti olan eğitime önem vermekteyiz, projelere birlikte imza attığımız gayretli, ve ufku açık her bir çalışanımızın şirketimize kattığı değerlerle daha da büyümekteyiz.

İnsan Odaklılık; Geleceğimiz olan müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını hedefleyerek koşulsuz şekilde en verimli hizmeti sunmak.

Güncellik; Sektörel gelişim ve değişimleri yakından takip eder, bunları çözümlerimize, organizasyonumuza ve davranışlarımıza hızla uyarlarız.

Kalite; Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmet sunmaya çalışır ve bu iddiamızı daima rekabetten önde tutarız.

Güven; Şirketimizin değer ve ilkelerini koruyarak, en doğru hizmeti verebilmek için güven verici yaklaşım sergiler, ilişkilerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre sürdürürüz.

Sorumluluk; Her zaman fark yaratarak açık ve istikrarlı olmanın bilincinde sektörde lider şirket olmayı hedefleriz.

Mükemmellik; Kalıplaşmış ve normal düzeydeki performans eşiğini aşarak sürekli en yeninin ve en iyisi olmanın peşinde koşmak.

Tutku; Tüm çalışanlar olarak en önemli ortak değerimiz olan insana odaklılığı maksimum seviyede tutabilmek için işimizi bağlılık ve tutkuyla yapmak.