KEPGateway, kurumların altyapılarında bulunan yazılımların ve sistemlerin KEP sistemi ile entegrasyonu için tasarlanmış bir orta katman çözümüdür. KEPGateway ile kurumunuzda kullandığınız yazılımlar gelen KEP iletilerinin içeriklerini kullanabilir, bu yazılımların çıktıları KEP iletileri olarak gönderilebilir.

Yazılımlarınızı Kolayca KEP Sistemine Entegre Edin

KEPGateway’in sağladığı servis katmanı ve geliştirme arayüzü ile altyapınızdaki mevcut yazılımlarınız, ciddi geliştirme yatırımlarına gerek kalmadan KEP(Kayıtlı Elektronik Posta) sistemi ile entegre olabilir. Bu sayede, gelen KEP iletilerinin içerikleri otomatik olarak yazılımlarınıza aktarılır. Ayrıca, yazılımlarınızın çıktılarını KEP(Kayıtlı Elektronik Posta) iletileri halinde alıcılarına ulaştırabilirsiniz.

Toplu KEP Alımlarını Yönetin, Toplu KEP Gönderimi Yapın

KEPGateway ile yüksek hacimli KEP(Kayıtlı Elektronik Posta) iletisi alımlarını yazılımlarınıza otomatik aktarım yaparak yönetebilirsiniz. Ayrıca, yazılımlarınızın çıktılarını toplu KEP gönderileri halinde alıcılarına ulaştırabilirsiniz. İsterseniz toplu KEP gönderilerinizi zaman planlı (scheduled) olarak da gerçekleştirebilirsiniz.

KEP İletileri ve Dosya Eklerini Toplu Olarak İmzalayın

KEPGateway sağladığı token imzalama ve HSM (Hardware Security Module – Toplu İmzalama Donanımı) imzalama destekleri ile toplu KEP gönderilerinizin iletilerinin ve dosya eklerinin toplu olarak imzalanmasını kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Halihazırda sahip olduğunuz toplu imzalama donanımınızı KEPGateway ile rahatlıkla kullanabilir veya TÜRKKEP’in sağladığı toplu imzalama donanımı fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Kurumsal Arşivleme Yapın, Güvenle Saklayın

KEPGateway sağladığı NFS (Network File Storage) desteği ile halihazırda sahip olduğunuz kurumsal arşiv yapınızı, KEP(Kayıtlı Elektronik Posta) iletileri ve delillerini ilişkilendirerek arşivlemek için kullanmanıza imkan tanır. İsterseniz KEPGateway ile yalnızca KEP iletileri ve delilleri için kullanacağınız özel bir arşivleme yapısı da oluşturabilirsiniz.

Özel KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) Adreslerinizi Özel İlgiyle Yönetin

KEPGateway, KEPGWMailbox özelliği ile seçtiğiniz KEP adreslerine gelen iletileri kurumunuz içindeki bir standart e-posta adresine veya dağıtım listesine yönlendirmenize imkan tanır. Ayrıca, KEPGateway ile kurumunuzun üst pozisyonlardaki yetkilileri, kendilerine tahsis edilen KEP hesaplarının posta kutularını kendi e-posta istemcilerini (Microsoft Outlook™) ile yönetmelerini sağlar.

Çözümler hakkında ayrıntılı bilgi almak için info@cronoc.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya 0 552 674 27 23 nolu hattan TÜRKKEP Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. Ya da aşağıdaki iletişim formunu eksiksiz doldurarak ilettiğinizde müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.