KEP Çözümleri

Avantajlı Fiyatlarla KEP Hizmetine Geçin

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), her türlü ticari, hukuki yazışma ve belge paylaşımlarınızı gönderdiğiniz biçimde koruyan, alıcının kim olduğunu kesin olarak tespit eden, içeriğin kesinlikle değişmemesini ve içeriği yasal geçerli ve güvenli, kesin delil haline getiren sistemdir.

Aynı gün Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hesabınızı açtırabileceğiniz (JETKEP) ve 160’ın üzerinde TÜRKKEP Başvuru Merkezi ağı ile Türkiye’nin dört bir köşesine KEP hizmetini ulaştırarak kaliteli ve hızlı hizmeti anlayışını benimsemiştir.

TÜRKKEP, Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) tarafından Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Hizmet Sağlayıcı olarak yetkilendirilen bir güven kurumudur.

TÜRKKEP UYGULAMA ESASLARI

MetinDelil Niteliği

Standart elektronik posta servislerinin sağladığı gelen ve giden kutusunun yanında delil kutusu da bulundurur. E-postanın gönderilme ve alıcı tarafından okunma zamanı bellidir ve değiştirilemez. 20 yıl süreyle Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) iletisinin oluşturduğu deliller güvenle saklanır.

MetinHukuki Geçerlilik

Elektronik ortamdan gönderme imkanına sahip olduğunuz Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ile alınan ve gönderilen her mail, mahkeme karşısında bir delildir. Spam’a düşme, okunmadı, ulaşmadı gibi iletişim sorunlarını ortadan kaldırır

MetinDüşük Maliyetli

İhbar ve ihtar gibi tebligatlarda zorunlu olan noter masrafı Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ile tarihe karışıyor. Ayrıca postalama, arşivleme, kargolama ve baskı, toner gibi masraflardan da Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) sayesinde kurtulur, zamandan tasarruf edersiniz.

MetinÇevreci

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ile fiziksel ortamda yapılan iş süreçleri elektronik ortama geçer.